Pagina 1 van 4

Parkeerregels op oplaadpunten

Geplaatst: za 08 dec 2012, 12:51
door Alex
Ik krijg regelmatig vragen van forumleden, maar ook van PIP-rijders, over regels die gelden op oplaadpunten. Op www.allesoveropladen.nl verzamel ik regels die gelden op oplaadpunten. Het overzicht wordt regelmatig bijgewerkt.

Ik houd dit niet bij op een pagina op dit forum, omdat ook niet-Ampera- en Voltrijders er gebruik van maken.

En ik ben niet te beroerd om n.a.v. vragen op dit forum de betreffende wegbeheerder om informatie te vragen.

Groet, Alex

Re: Parkeerregels op oplaadpunten

Geplaatst: vr 04 jan 2013, 14:00
door Alex
Op http://www.dutchtrafficconsult.nl/elekt ... -gemeente/ staan al de parkeerregels op oplaadpunten in de gemeenten Almere, Amersfoort, Amstelveen, Amsterdam, Apeldoorn, Appingedam, Arnhem, Beuningen, Beverwijk, Bloemendaal, Bussum, De Ronde Venen, Ede, Eindhoven, Geldermalsen, Gilze en Rijen, Haarlem, Harderwijk, 's-Hertogenbosch, Hoogeveen, Houten, Huizen, Hulst, Leeuwarden, Middelburg, Nuenen, Nijmegen, Oegstgeest, Oostzaan, Oss, Peel en Maas, Roermond, Rotterdam, Simpelveld, Soest, Teylingen, Tiel, Uitgeest, Utrecht, Utrechtse Heuvelrug, Veenendaal, Wageningen, Winterswijk, Wormerland, Zaanstad en Zeist.

Op één na (tot nu toe) geven alle gemeenten aan verkeersbesluiten te hebben genomen en officiële RVV-verkeersborden te hebben geplaatst.

In Alphen-Chaam, Baarle-Nassau en Valkenburg aan den Geul staan geen openbare oplaadpunten.

De overige gemeenten volgen nog.

Zo, alle overige gemeenten (in totaal telt Nederland 409 gemeenten) zijn ook aangeschreven!

Re: Parkeerregels op oplaadpunten

Geplaatst: vr 04 jan 2013, 23:23
door CyberGrey
Alex schreef:oplaadpunten in de gemeenten
Beuningen?? toch niet Gelderland?

Re: Parkeerregels op oplaadpunten

Geplaatst: za 05 jan 2013, 00:06
door Alex
CyberGrey schreef:
Alex schreef:
Beuningen?? toch niet Gelderland?
Daar heb ik een reactie van gekregen.

Re: Parkeerregels op oplaadpunten

Geplaatst: za 05 jan 2013, 01:23
door Unit106
CyberGrey schreef:
Alex schreef:
Beuningen?? toch niet Gelderland?
CyberGrey, lees dit bericht eens: http://www.amperaforum.nl/viewtopic.php?f=14&t=1379

Re: Parkeerregels op oplaadpunten

Geplaatst: za 05 jan 2013, 22:55
door CyberGrey
Unit106 schreef:lees dit bericht eens: http://www.amperaforum.nl/viewtopic.php?f=14&t=1379
Yep I now, Foutje sorry

Re: Parkeerregels op oplaadpunten

Geplaatst: vr 11 jan 2013, 13:50
door Alex
De reactie van gemeentes stromen binnen. Staan ze nog niet op de site, maar wil je ze wel weten, stuur ff een PB, dan voeg ik ze toe.

Re: Parkeerregels op oplaadpunten

Geplaatst: za 12 jan 2013, 17:06
door spidertje
Regels zijn niet verkeerd en naleven nog beter. Het idiote is dat als er laadpalen zijn geplaatst er voornamelijk normale brandstofautos staan. Als alle plaatsen vol zijn dan zoumik daar nog wel mee kunnen leven maar ik zie bv elke dag in De Boompjes parkeergarage Rdam dat de garage voldoende plaatsen heeft maar dat elke keer dezelfde mensen op de plekken bij de laadpalen gaan staan. Nederlanders blijven toch ook een asociaal volluk...... :)

Re: Parkeerregels op oplaadpunten

Geplaatst: za 12 jan 2013, 17:17
door Alex
Dan kun je bijgaand flyertje van Jan van Die gebruiken. http://dl.dropbox.com/u/5462745/Ampera%20Flyer.tiff

Of te downloaden op http://www.dutchtrafficconsult.nl/uploa ... 0bezet.pdf

Re: Parkeerregels op oplaadpunten

Geplaatst: zo 13 jan 2013, 14:42
door spidertje
Gelijk maar een x of 50 afgedrukt. ff snijden en dan in de auto. Bedankt!