Pagina 1 van 1

Kijken of ie kilometers vreet

Geplaatst: za 08 mar 2014, 20:50
door Alfredo
Heb het Amperaatje nu 3 weken. Eerste 4.000 km staan er al op. Naast wat ergernissen mbt de navi en bluetooth een prima karretje.

Dealer leek verrast dat ik ca 70k per jaar ga rijden. Meesten lopen hooguit 20k (zijn woorden!). Weet niet of het een goed teken is... :roll:

Maar goed, een auto is een auto dus 2 ton moet kunnen en ik vertrouw er op dat het Opel dat gewoon gaat doen.
Overigens mijn eerste Opeltje, altijd Saab, Volvo en VW/Audi gereden.

Dacht hier mogelijk een oplssing voor mijn navi/bluetooth te kunnen vinden maar helaas, we moeten er maar mee leven. Er zijn erger dingen,

Meningen mogen verschillen maar ik vind het van buiten een afzichtelijk ding. Gelukkig zit ik er in en heb ik de auto niet gekocht voor medeweggebuikers :D . Het inetrieur is prima.

Re: Kijken of ie kilometers vreet

Geplaatst: zo 09 mar 2014, 01:12
door japio
Alfredo schreef:Meningen mogen verschillen maar ik vind het van buiten een afzichtelijk ding. Het interieur is prima.
Meningen mogen verschillen :lol:

Re: Kijken of ie kilometers vreet

Geplaatst: zo 09 mar 2014, 13:34
door Marco
Serieus afzichtelijk? Hoor ik zelden, ik vind hem zelf ook nog steeds heel gaaf van buiten.

Anyway, veel rijplezier