Pagina 1 van 1

oktober 2013 Volt

Geplaatst: zo 11 dec 2016, 12:53
door AAW
Van Broekhuis Apeldoorn, vooral door deskundige en betrouwbare indruk van de verkoper. Prima prijs voor lage km-stand: 63.000. Mijn eerste auto die puur op de accu rijdt, opstap naar Ampera E.

Mijn naam is André Weber, beetje autogek. De afgelopen jaren jaren gereden: Saab 93 cabrio, Volvo V70 R-Design, Peugeot RCZ, Mercedes-Benz 180 C Coupé, Nissan Quasqai, Fiat 500X.

Deze Volt gekocht vanwege de lage km-stand, medewerkers van dealer geweest, complete historie bekend.
Opladen kan vlak bij bij mij de buurt, overdekt winkelcentrum. Hoef dus niet meteen een laadstation bij mijn oprit.
De proefritten waren super (Ampera en Volt); leek erg op de BMWi3. We zijn met ze 2-en dus de bagageruimte is mee rdan genoeg.

Re: september 2012 Volt

Geplaatst: ma 12 dec 2016, 22:33
door HenryAmpera
Welkom!!
Ik schrok even van de naam, maar dit is de Opel dealer. (Apeldoorn staat niet echt goed bekend vwb auto handelaren...)
Mooi lage km-stand! Woon je ook "in de buurt"? (Woon zelf in Deventer.)

Re: september 2012 Volt

Geplaatst: di 13 dec 2016, 07:14
door Ivo
Welkom op het forum en bedankt voor het voorstellen :thumbup:

Re: september 2012 Volt

Geplaatst: di 13 dec 2016, 12:33
door NeufegliseThierry
AAW schreef:complete historie bekend.
Is er al veel aan gesleuteld of moet dat nog komen ;-)

Alle gekheid op een stokje: welkom en geniet er van, prettige auto wanneer 'ie het doet.

Re: september 2012 Volt

Geplaatst: vr 16 dec 2016, 23:10
door gl640
welkom en sterkte :P

Re: oktober 2013 Volt

Geplaatst: ma 19 dec 2016, 20:37
door AAW
lang een schitterende Jaguar MK2 1965 gereden, grrrrr, dat was afzien

Is het echt kommer en kwel met de Ampera? De mijne is van oktober 2013, die is toch van de nodige updates voorzien? Tja, het navi-systeem, dat is een zwak punt. Maar ook ik heb een uitstekende smartphone met navi-mogelijkheid.

Met deze wil ik kijken of de 500+ km E-auto's die in 2017 en 2018 gaan verschijnen werkelijk die range en snellaadtijd hebben. Dan is die Tesla 3 eigenlijk niet nodig.

Kwam bij Broekhuis Apeldoorn voor Volt 2012, met 63.000 km en ook omdat B-A Volt specialist was voor Nederland. Weten echt heel veel van deze auto - en dus ook van de Ampera - af. Toen zag ik in Zwolle, ook bij Opel dealer Broekhuis, een Ampera 2013, iets meer gereden, maar van 1e eigenaar, door hun aan hem verkocht en onderhouden. Geen half jaar, maar een jaar garantie.

Op marktplaats van een Ampera-rijder die een BMW i3 heeft gekocht een laadpaal gekocht. Wordt aan huis geïnstalleerd door erkend bedrijf.
HenryAmpera schreef:Welkom!!
Ik schrok even van de naam, maar dit is de Opel dealer. (Apeldoorn staat niet echt goed bekend vwb auto handelaren...)
Mooi lage km-stand! Woon je ook "in de buurt"? (Woon zelf in Deventer.)

Niet ver van je: Arnhem

Re: oktober 2013 Volt

Geplaatst: di 20 dec 2016, 01:09
door japio
AAW schreef:Is het echt kommer en kwel met de Ampera? De mijne is van oktober 2013, die is toch van de nodige updates voorzien? Tja, het navi-systeem, dat is een zwak punt. Maar ook ik heb een uitstekende smartphone met navi-mogelijkheid.
Nee hoor, maar de auto was de oorspronkelijke verkoopprijs niet waard. De aandrijving is best goed op wat lagerpech na, de rest van de auto was op het moment van op de markt brengen al verouderd en er zijn teveel onderdelen van een inferieure kwaliteit gebruikt.