Hierbij zal ik me ook even voorstellen.
Ik ben Ricky en heb een gekozen voor Cyber Grey Ampera als lease auto welke op 31 maart is geleverd.
De voornaamste reden dat we hebben gekozen voor de Ampera is de 0% bijtelling, maar we vinden het ook een hele mooie auto om te zien en het rijd geweldig en dat maakte de keus nog makkelijker
Het is nu alleen nog even wachten op een oplaadpunt voor de deur.
Ik zag je foto's in het andere topic. De Ampera ziet er erg mooi uit in Cyber Grey. Op de foto van de Ampera voor de deur herkende ik trouwens de straat waar je woont. Is niet zo heel ver van mijn woonplaats vandaan. Ook de foto van de auto aan het laadpunt riep wat herkenning op, al kan ik niet precies zeggen waar ik dat van ken. Mijn gevoel zegt iets van een raffinaderij of een energiebedrijf. Zit ik in de goede richting?
Mijn voorkeur ging eigenlijk uit van de lithium wit, maar deze was al op voorhand besteld door de leasemaatschappij en was dan ook snel leverbaar en vond deze kleur ook mooi.
Klopt we wonen niet ver van elkaar.
Werk zelf in je woonplaats
De mijne was ook een voorbestelling van de leasemaatschappij. Ik heb achteraf nog wel een wijziging door kunnen voeren omdat in plaats van de grijze deurpanelen perse de witte wilde. Dat grijs ziet er in ieder geval ook top uit, ik zag vorige week in Ridderkerk een Ampera rijden in jouw kleur.
De straat waar je woont, daar heeft tot voor kort mijn nicht gewoond, vandaar dat ik het herkende. Als je hier werkt, dan zal ik jouw Ampera misschien nog wel een keer tegen komen. Ik werk zelf ook in Barendrecht (Vaanpark), dus voor mij maar een paar km's woon werk.