Ook maar even voorstellen

Stel jezelf en je auto('s) hier voor aan de anderen
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Morgoth
Harde kern
Berichten: 799
Lid geworden op: ma 25 jun 2012, 16:25
km-stand: 186000
Lifetime: 49
Auto: Ampera
Locatie: Eschebrügge (D)

Ook maar even voorstellen

Bericht door Morgoth »

Hallo,
Mijn naam is Eelco. Ik woon bij Coevorden net over de grens in Duitsland. Ik ben auto en motor hobbyist. Zo heb ik oa een paar Yamaha's FJ1200 en een dikke amerikaanse V8. Om al mijn uitstoot te compenseren :oops: rij ik zakelijk in een Toyota Prius. Ik ben ook actief in de FJ1200 club, DAVC (Chevy Van Club) en op het Prius forum.

Afbeelding
Mijn Prius heeft inmiddels 100000 kilometer gelopen en moet er over 20k uit. Dus over een paar maanden. Nu is mijn oog gevallen op de Ampera. Echt een mooie auto en meer auto (vooral van binnen) dan de Prius. Mooiere en betere materialen. Mijn Prius kostte inclusief alle extra's 43.000 euro. Ik heb altijd gevonden dat ik daarvoor best wat mooiere materialen voor had kunnen verwachten in plaats van dat dooie maisplanten plastic. Dat doet Opel beter.
Ik hoop hier op het forum een beeld te kunnen vormen van de Ampera zodat ik in mijn aanschafbesluit geholpen word door ervaringen van anderen. Gaat het de Ampera worden of toch iets anders?
Twee Ampera's gereden, een Parelwitte van 2012 en een Subterranean van 31 december 2016. In 7 jaar totaal 351.000km mee gereden.

Inmiddels al twee jaar onderweg met een Hyundai Kona EV.
Ampera1
Stamgast
Berichten: 369
Lid geworden op: wo 22 feb 2012, 19:01
km-stand: 56000
Lifetime: 38
Auto: Ampera
Locatie: Roosendaal
Contacteer:

Re: Ook maar even voorstellen

Bericht door Ampera1 »

Welkom hier. Ik moet zeggen dat je wel een mooie uitvoering hebt met dat zwarte dak en dito velgen. Er zijn hier Ampera rijders die deze luxe ook op hun auto hebben laten aanbrengen. Kijk maar eens rond en succes met je keuze. :mrgreen:
Ampera: Amper verbruik
Gebruikersavatar
Guinness
Stamgast
Berichten: 383
Lid geworden op: di 08 mei 2012, 19:50
km-stand: 0
Lifetime: 20
Auto: Ampera

Re: Ook maar even voorstellen

Bericht door Guinness »

Welkom!
Ik rij nu 1 week in de Ampera en het is zo een prettige auto! Hij rijdt snel, heerlijk, sportief, zit lekker en met dat bose systeem met subwoofer heb je werkelijk prachtig geluid. Mensen om mij heen reageren positief verbaasd hoe snel en mooi de auto in het echt is.
Enige concessie is: geen regensensor, elektrisch verstelbare stoelen en xenon verlichting. Plus dat het financieel een hoop geld scheelt. Van de dealer begreep ik dat dit komt omdat GM verlies draait op dit concept en we eigenlijk in een soort van 'proefperiode' zitten. Slaat het aan dan wordt er verder ontwikkeld en komen er meer opties op. Persoonlijk vindt ik het erg jammer. De auto is super, maar ik had er zo 5000 euro extra voor over gehad om hem te perfectioneren.
Lithium White, Full Options except alarm, EVbox homecharger
Gebruikersavatar
Ivo
Beheerder
Berichten: 2700
Lid geworden op: di 21 feb 2012, 22:27
km-stand: 171000
Lifetime: 41
Auto: anders
Locatie: Waalwijk
Contacteer:

Re: Ook maar even voorstellen

Bericht door Ivo »

ik zag dit weekend voor het eerst een Prius III van binnen (normaal keek ik altijd de andere kant op :lol: ), maar dat is inderdaad een verschrikkelijk dashboard, een soort schuine snijplank :sick:

Voor zijn prijs heeft Opel ook niet al te veel zijn best gedaan, maar inderdaad wel beter. Plus hij ziet er veel beter en dikker uit. Het is inderdaad jammer dat je qua opties weinig keuze hebt. Zo mis ik langer zitvlak op de stoelen, kantelverstelling en regensensor. Xenon heb ik er zelf maar ingezet. Achterruitwisser mis ik niet, het is toch geen hatchback ...

Ik denk dat je voor die paar duizend euro meer bovenop je Prius nu een echte stap vooruit zet :thumbup:
Amperaloos sinds 14/09/2018, na 77 maanden en 171.000 km
Erdeke
Vaste klant
Berichten: 147
Lid geworden op: wo 22 feb 2012, 21:03
km-stand: 0
Lifetime: 0
Auto: Ampera
Locatie: Barendrecht

Re: Ook maar even voorstellen

Bericht door Erdeke »

Ampera1 schreef:Welkom hier. Ik moet zeggen dat je wel een mooie uitvoering hebt met dat zwarte dak en dito velgen. Er zijn hier Ampera rijders die deze luxe ook op hun auto hebben laten aanbrengen. Kijk maar eens rond en succes met je keuze. :mrgreen:
Wie bedoel je dan? :mrgreen:

Eelco, van harte welkom hier. Als je kiest voor de Ampera zul je absoluut geen spjit krijgen. Ik heb zelf een paar keer in de Prius mogen rijden. Prima auto, maar met alle respect toch een andere klasse als de Prius.

Gr. Richard
Gebruikersavatar
CyberGrey
Sponsor
Berichten: 810
Lid geworden op: zo 05 aug 2012, 16:43
km-stand: 85000
Lifetime: 16
Auto: Ampera
Locatie: Beuningen
Contacteer:

Re: Ook maar even voorstellen

Bericht door CyberGrey »

Ik las dat je nu de beslissing gemaakt hebt, gefeliciteerd en nu wachten tot het moment..... :!:
Welkom in de groep Ampera rijders en veel rij plezier. 1ste tip laat in iedergeval 4 cm van je bumperflap snijden of de zelf voordat ze hem in de garage deze eronder schroeven. dat scheelt veel ergenis bij dorpels en bij parkeren.

Groet CyberGrey
Forum Sponsor, J&K EV Solutions
Ampera, CyberGrey, full options, draaghaak en fietsrek, home charger 16A
Plaats reactie