Nieuwe Ampera-E berijder

Alles over de Opel Ampera-e (& Chevrolet Bolt)
Plaats reactie
Gebruikersavatar
FrankS1966
Bekende
Berichten: 67
Lid geworden op: vr 22 sep 2017, 11:55
km-stand: 33000
Lifetime: 0
Auto: Ampera-e
Locatie: Helmond

Nieuwe Ampera-E berijder

Bericht door FrankS1966 »

Hallo allemaal! Ik ben niet alleen nieuw op dit forum, maar sinds afgelopen maandag ook een nieuwe Ampera-e berijder. Een zilvergrijze Launch Executive, met op dit moment nog geen 500 km op de teller.

De meeste aanloopproblemen heb ik inmiddels wel onder controle, alleen krijg ik op mijn Google Pixel de MyOpel app nog niet door de KeyPass aanmelding; met de iPhone 7 plus van mijn vrouw is dat probleemloos gelukt. Iemand een tip, behalve veel, heel veel proberen?
Gebruikersavatar
Ivo
Beheerder
Berichten: 2700
Lid geworden op: di 21 feb 2012, 22:27
km-stand: 171000
Lifetime: 41
Auto: anders
Locatie: Waalwijk
Contacteer:

Re: Nieuwe Ampera-E berijder

Bericht door Ivo »

http://amperaforum.nl/viewtopic.php?f=3 ... 110#p37500

Mij lukte het met veel proberen idd.
Amperaloos sinds 14/09/2018, na 77 maanden en 171.000 km
Gebruikersavatar
FrankS1966
Bekende
Berichten: 67
Lid geworden op: vr 22 sep 2017, 11:55
km-stand: 33000
Lifetime: 0
Auto: Ampera-e
Locatie: Helmond

Re: Nieuwe Ampera-E berijder

Bericht door FrankS1966 »

In anderhalve week nu ruim 1500 km gereden met de Ampera-E. Eigenlijk zonder enige aanpassingsproblemen de overstap gemaakt van verstokte diesel-rijder naar EV. De Amper-E rijdt erg soepel en is (ook met de Sport-stand uitgeschakeld) erg responsief. Filerijden in de L-stand is een verademing! Dit zitruimte is prima (ik ben zelf 1.76, mijn vrouw 1.84), maar als je de rugleuning van de achterbank neerklapt is er een groot hoogteverschil tussen de vloer van de kofferbak en de bank.

Wat ik mis: een optie om de stoelen elektrisch verstelbaar te hebben, met geheugenfunctie. Zeker gezien ons lengteverschil is het onhandig om dat iedere keer handmatig te verstellen. Daarnaast zou ik toch liever een goed ingebouwd navigatiesysteem hebben (met optie om route aan te passen voor tussentijds laden) dan het geklooi met Apple Car of Android Auto.
Plaats reactie