Vanochtend een mail ontvangen om "OnStar" te activeren.. kort daarna gebeld door Opel dat de Ampera-e klaar staat om op te halen volgende week donderdag de 14e.. Eerder werd week 2 2018 gemeld omdat 30 december de afleverdatum was.. meevaller dus
Niet te veel kilometers maken gelijk, want de laadpaal wordt pas de 18e geplaatst.. maar goed.. luxeprobleem.
Ben overigens blij dat ie nog voor de "oude prijs" geleverd wordt.. volgens de dealer zijn er veel kopers geconfronteerd met de verhoogde prijsstelling als de bestelde Ampera-e nog niet in productie was genomen.
technophobia schreef:Ben overigens blij dat ie nog voor de "oude prijs" geleverd wordt.. volgens de dealer zijn er veel kopers geconfronteerd met de verhoogde prijsstelling als de bestelde Ampera-e nog niet in productie was genomen.
Hoe kritisch ik ook ben t.o.v. de Ampera-E: dit 'verdient' de auto niet (prijsverhoging gaat 'm nekken voor wat betreft verkoopaantallen) en ook ontzettend zuur voor diegenen die weloverwogen zo'n auto bestellen en nu moeten slikken of stikken.
Aangezien het helemaal niet om grote aantallen gaat had het m.i. Opel/GM NL gesierd indien zij het prijsverschil voor de reeds verkochte maar nog niet geleverde auto's op zich genomen had. Ja, dat valt niet mee maar er is ook zoiets als het bewaken van het imago van je merk en verantwoordelijkheid richting klanten (let wel: een kleine prijsverhoging: daar had je me niet over gehoord maar het gaat nu wel om serieus veel geld).
Just my 2 cents.
Sinds kort Ampera-e (na Ampera, Leaf, e-Evalia, Zoe, i3 en 320d)
Verder op stal 1 x Saab 9-5 ('05), Saab 96 ('78) en Renault Modus (05)
Tel daar voor mij 2 cent bij op. Ben het helemaal met je eens.
Prijsverhogingen voor nieuwe bestellingen => OK, dan weet de klant welke afweging zij/hij maakt. Maar voor al bestelde (los van wel/niet in productie genomen) auto's is het slecht voor het imago van zowel leverancier als het autotype. En dat verdient GM/Opel dan misschien wel, maar de Ampera-e beslist niet!
Anko schreef:Zeewolde? Of Zeebrugge? Die van mij is eind November in Zeebrugge aangekomen. En staat gepland voor levering 9/1/2018. Inderdaad vrij lange transit.
Zeebrugge bedoelde ik. Overigens ben ik zojuist gebeld dat de auto binnen is bij de dealer. Eind volgende week mag ik hem afhalen.
Persoonlijk vind ik dat ze er erg lang over doen om die auto's uit België te halen. Zou vandaag de dag toch sneller moeten kunnen.
Ampera-E rijder van dec 2017 tot mei 2019. Daarvoor hybride in de Volvo V60 D6 en Toyota Prius.
NeufegliseThierry schreef:
Aangezien het helemaal niet om grote aantallen gaat had het m.i. Opel/GM NL gesierd indien zij het prijsverschil voor de reeds verkochte maar nog niet geleverde auto's op zich genomen had. Ja, dat valt niet mee maar er is ook zoiets als het bewaken van het imago van je merk en verantwoordelijkheid richting klanten (let wel: een kleine prijsverhoging: daar had je me niet over gehoord maar het gaat nu wel om serieus veel geld).
Sluit ik me helemaal bij aan. Wat bepaalde dealers ook niet siert is dat de Ampera-e Launch Executive ineens te koop staan als Business Executive.. zogenaamd uit voorraad https://www.autowereld.nl/opel/ampera-e ... -132990764