even voorstellen
-
electrischrijden
- Newbie
- Berichten: 1
- Lid geworden op: di 31 jul 2012, 14:53
- km-stand: 8000
- Lifetime: 0
- Auto: Bolt
even voorstellen
Ik wil me graag even voorstellen mijn naam is Ron en heb sinds maart 2012 mijn Ampera die ik zakelijk rijd. Ik heb er nu 8000 km mee gereden. Ik heb in de eerste week mijn voorspoiler er onderuit laten halen want dat was geen rijden met alle drempels. Mijn axiradius op een volle battrerij is gemiddeld 55 km. Gemiddeld verbruik brandstof is 2,3 liter per 100km. Ben heel tevreden over de auto. Ik heb gekozen voor deze auto ivm MVO binnen ons bedrijf en ook de 0% bijtelling is mooi meegenomen. Ik mis de mogelijkheid om twee fietsen mee te nemen heb nu wel van mijn dealer gehoord wat er kan maar tot max 20 kg maar twee fietsen wegen meer dan 30kg, dus als er andere oplossingen zijn hoor ik het graag.
- Alex
- Sponsor
- Berichten: 3333
- Lid geworden op: za 19 mei 2012, 09:28
- km-stand: 230000
- Lifetime: 21
- Auto: Volt
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: even voorstellen
Ik heb de Thule-dakdragers gekocht, waar ik twee fietsen op ga vervoeren.electrischrijden schreef:Ik wil me graag even voorstellen mijn naam is Ron en heb sinds maart 2012 mijn Ampera die ik zakelijk rijd. Ik heb er nu 8000 km mee gereden. Ik heb in de eerste week mijn voorspoiler er onderuit laten halen want dat was geen rijden met alle drempels. Mijn axiradius op een volle battrerij is gemiddeld 55 km. Gemiddeld verbruik brandstof is 2,3 liter per 100km. Ben heel tevreden over de auto. Ik heb gekozen voor deze auto ivm MVO binnen ons bedrijf en ook de 0% bijtelling is mooi meegenomen. Ik mis de mogelijkheid om twee fietsen mee te nemen heb nu wel van mijn dealer gehoord wat er kan maar tot max 20 kg maar twee fietsen wegen meer dan 30kg, dus als er andere oplossingen zijn hoor ik het graag.
Groet, Alex
Forum Sponsor, Buurauto
Chevrolet Volt, Viridian Joule, Xenon Pilot 6000k, Thule wingbar dakdragers, accident camera, korte dakantenne
Chevrolet Volt, Viridian Joule, Xenon Pilot 6000k, Thule wingbar dakdragers, accident camera, korte dakantenne
- Unit106
- Moderator
- Berichten: 1393
- Lid geworden op: wo 22 feb 2012, 20:49
- km-stand: 0
- Lifetime: 0
- Auto: anders
- Locatie: Vlaardingen
Re: even voorstellen
Jouw dealer heeft jou dan verkeerd geinformeerd! Totaal mag de drager belast worden met 36Kg, zie onderstaand plaatje uit de gebruiksaanwijzing.electrischrijden schreef:Ik mis de mogelijkheid om twee fietsen mee te nemen heb nu wel van mijn dealer gehoord wat er kan maar tot max 20 kg maar twee fietsen wegen meer dan 30kg, dus als er andere oplossingen zijn hoor ik het graag.
Je hebt niet voldoende permissies om de bijlagen van dit bericht te bekijken.
Ampera : 2012 - 2019, Model 3 : 2019 - heden