Vanmorgen uit de showroom gereden; de mooiste power blue van het hart van het land: Putten
Door Arnold van autobedrijf Franken keurig afgeleverd met de korte flap, wat echt nodig is in dit dorp vol snelheidsremmers.
Helaas is de laadpas van TNM nog niet geleverd (morgen bij de post??!!) dus de eerste rit (naar Nieuwegein en weer terug) voor ruim de helft met de benzine-motor, maar de andere helft heerlijk elektrisch. Wat een super-auto.
Natuurlijk ook de ervaringen opgedaan met het navigatie systeem: "ze moet kennelijk nog inleren oid": roept rustig dat we links af moeten, terwijl het beeld rechtsaf aangeeft en wij weten dat het beeld gelijk heeft (meestal).
Morgen alle andere instellingen verder uitproberen: wat een prachtig weekend gaat dit worden:-)
groeten, Alexander
heerlijk die eerste kilometers
- Vision
- Stamgast
- Berichten: 282
- Lid geworden op: za 29 sep 2012, 15:54
- km-stand: 235000
- Lifetime: 31
- Auto: Ampera
- Locatie: Putten
- Contacteer:
heerlijk die eerste kilometers
Laatst gewijzigd door Vision op zo 25 nov 2012, 19:01, 1 keer totaal gewijzigd.
Power Blue Ampéra, SUNpower, WaterScouting & ZendAmateur
- Poul
- Moderator
- Berichten: 2079
- Lid geworden op: vr 18 mei 2012, 21:15
- km-stand: 195000
- Lifetime: 29
- Auto: geen
- Locatie: Rotterdam
- Contacteer:
Re: heerlijk die eerste kilometers
Welkom, zo te horen wordt het een grandioos weekeinde.
Veel plezier,
Poul
Veel plezier,
Poul
Vanaf 28 september 2024 ga ik verder Amperaloos door het leven. Daarvoor sinds 9 december 2013 model 2013; Lithium White met Jet Black bekleding, navigatie, Opel Eye, Xenon 6000k. 
- CyberGrey
- Sponsor
- Berichten: 810
- Lid geworden op: zo 05 aug 2012, 16:43
- km-stand: 85000
- Lifetime: 16
- Auto: Ampera
- Locatie: Beuningen
- Contacteer:
Re: heerlijk die eerste kilometers
Hobby weekend, welkom Alexander!
Niet alleen een mooi weekend, maar iedere keer dat je weer weg rijd met de ampera zul je dat gevoel weer hebben, wat een fijne auto
En de Navi valt best mee als je hem neemt zoals hij is en niet steeds denk die andere had dat wel...! Als je die dame de mond snoert zul je de Navi nog meer gaan waarderen.
Veel plezier, CyberGrey
Niet alleen een mooi weekend, maar iedere keer dat je weer weg rijd met de ampera zul je dat gevoel weer hebben, wat een fijne auto
Veel plezier, CyberGrey
Forum Sponsor, J&K EV Solutions
Ampera, CyberGrey, full options, draaghaak en fietsrek, home charger 16A
Ampera, CyberGrey, full options, draaghaak en fietsrek, home charger 16A